O NÁS

Jsme minihotel rodinného typu. Naše kapacita je 1-5 pejsků, podle velikosti a náročnosti. Fungujeme celoročně, pohlídáme několik hodin, týdnů i měsíců. Jen je třeba si včas rezervovat termín. Naši klienti žijí uprostřed rodiny, bez omezení. Je proto nutné, aby zvládali venčení mimo dům a měli alespoň základní ovladatelnost a socializaci. Je třeba, aby mohli a uměli chodit po schodech.

Protože se chovu psů věnujeme mnoho let, tak moc dobře víme, že se snadno přihodí situace, kdy by bylo potřeba nechat pejska pohlídat. Každý má obavy svěřit svého miláčka někomu cizímu. Pes není zavazadlo a také mu jaksi nevysvětlíme, že si ho zase vezmeme domů. Proto se k naším klientům chováme tak, jak bychom si přáli, aby se choval někdo další k našim psům. Naším životem prošlo několik pejsků (foxteriér, velšteriér, boxer, bulmastif, bulteriér, cane corso, mops), odchovali jsme štěňátka, žila s námi kočka, ale hlavně zvířata máme rádi.

Dále jsme naše služby ještě rozšířily o psí salon, kde kompletně pečujeme o psí kožíšek, drápky a uši.

V roce 2022 jsme oslavili 10 let naší činnosti. Hotelem prošlo na 200 klientů. Někteří chodí od štěňátka celých 10 let. Někteří majitelé už vodí 2. generaci pejsků. Nejmladší byl 3 měsíce, nejstarší 13 let. Jezdí z okruhu 50 km. Byl u nás i pejsek z Portugalska. Naše práce nás velmi obohacuje a stále se učíme. Když vydrží zdraví, tak dáme ještě jednu desítku.